O nas

Lux-Wafel to firma, która zaczęła swoją działalność w 1990 roku. Od ponad 30 lat zajmujemy się tradycyjną, ręczną produkcją wafli do lodów.

Na samym początku w naszej ofercie znajdowały się jedynie wafle wytłaczane, jednak z biegiem lat udało nam się poszerzyć naszą ofertę o wafle wysokocukrowe, które cieszą się wśród naszych Klientów szczególnym uznaniem.

Współpracujemy z różnego rodzaju cukierniami, lodziarniami, restauracjami ceniącymi sobie wysoką jakość wyrobów. Nasze produkty można również znaleźć w hurtowniach spożywczych oraz w dyskontach dedykowanych klientom indywidualnym.

Dlaczego nasze wafelki do lodów są tak cenione?

Jesteśmy małą rodzinną firmą, a nasze wszelkie działania opieramy przede wszystkim na tradycji. Zarówno skład jak i sposób wypieku wafli to wartości przekazywane w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Proste składniki, a także tradycyjny ręczny wypiek to wartości, które wyróżniają nas na tle innych.

Brak automatyzacji produkcji powoduje, że każdy wyprodukowany przez nas wafel jest dopracowany pod każdym względem, przede wszystkim trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu przyjemnej chrupkości, delikatności oraz doskonałych walorów smakowych. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na utrzymanie jakości naszych produktów na najwyższym poziomie i sprawia, że każdy kto raz spróbuje naszych wafli do lodów wraca po nie jeszcze wiele razy.

kubki_szklanka rożki_pakowane